Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle po operacji szczeliny odbytu


Gość nicsxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nicsxx

Witam. Jestem 3 tygodnie po operacji szczeliny odbytu (sfinkterotomia boczna lewostronna, elektrokoagulacja szczeliny). Do teraz odczuwam tak silne bóle jak kilka dni po operacji. Największy ból jest oczywiście przy wypróżnianiu - z łazienki wychodzę niemal na czworaka. Lekarz na wizycie kontrolnej stwierdził, że bóle wynikają z wewnętrznej rany pooperacyjnej, która do teraz nie chce się zagoic(rany na zewnątrz już się zagoiły). Jestem trochę zaniepokojony, bo lekarz, który przeprowadzał zabieg zapewniał mnie, że rana goi się 2 tygodnie. Jedyne co mam stosowac to maśc lidoposterin, która trochę znieczula. Następna wizyta za 3 tygodnie...nie wiem czy zgłosic się do innego chirurga czy czekac, bo poprawy jak nie było tak nie ma. 3 tyg po zabiegu, a ja nadal nie moge wrócic do normalnego życia. Czy ta rana w końcu się zagoi? bo skoro szczelina nie chciała się zagoic, to czy nie będzie podobnie z wiekszą raną pooperacyjną?Mam wrażenie, że jak tylko muszę się wypróżnic, to cały proces gojenia zaczyna się na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×