Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niezdiagnozowane bóle podbrzusza


Gość GABRIELA LAT 35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabriela lat 35

moj problem z ta dolegliwoscia trwa juz od 1,5 roku mimo porad lekarskich w tym chirurgicznych wszystko bez zmian.ostatnio mialam usuwana przepukline pachwinowa z ktora wiazalam mozliwosc powyzszych bolow podbrzusza ale w tej chwili mozna chyba to wykluczyc gdyz nadal bole powracaja.lekarz chirurg zapisywal mi leki o nazwie-duspatalin,depridat,-i wiele innych zawsze bez skutku.najgorsze ze trace czas ,zdrowie i pieniadze na tzw. dla mnie eksperymentowaniu na mojej osobie czy niepowinnam miec zrobionych jakis kompleksowych badan np: usg,kolonoskopia.bardzo prosze o odpowiedz. (bole podbrzusza (najbardziej lewej czesci przybiodrowej,wzdecia,gazy,zaparcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITMA mam podobnie od roku czasu bole podbrzusza.Pierwsze badanie kolanoskopia ok, potem usg jamy brzusznej ok, badania krwi ,moczu ok.W lutym po 4 miesiącach boli laparoskopia podejrzenie endometriozy ale nie stety endometriozy ni widu ni slychu.Dwa miesiące temu szpital miałam jus dość rezonans glowy nie wiem po co ale wyszedł ok ,rezonas jamy brzusznej ,jelita cienkiego ok prawie leekie zmiany jelito cienki przez czyrty tygodnie leki za zespol jelita drażliwego następne pieniądze bo kwota która wydalam od roku na badania i lekarzy jest dość spora .Leki na jelita nie pomogly , idalej zyje z tym bolem dzień i noc lekarze rozkladaja rece i nie wiedza.W zeszłym tygodni bylam w poradni bolu dostałam blokadę w kregoslup ,która może pomoc w trakcie blokady czułam jak prad przechodzi do podbrzusza ,fakt jest trochę lepiej dziś tez mam wizyte u tego lekarza. CZy może ktoś tez tak cierpi bo jam mam dość nie można nic zaplanować normalnie funkcjonować zgroza a lekarze dramat ,po prostu dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ewa, nie jestes sama , ja tez tak cierpie od dwoch lat, codzienne koszmarne bole w podbrzuszu, czasem lekka biegunka trawajaca od kilku dni do kilku tygodni, mialam zrost po cesarce na macicy, usuniety laparoskopowo, podejrzenie endometriozy ktorej nie znaleziono, bol nie przeszedl, wiec lekarz powiedzial ze jest inna przyczyna , kolonoskopia prawidlowa , usg brzucha ok , badania krwi ,moczu i kalu ok, w rezonansie jajniki zdrowe, wyszly bardzo drobne ogniska adenomiozy ktore zdaniem kilku lekarzy nie powinny dawac az tak silnych dolegliwosci , od pol roku jestem leczona zoladexem ale to tez nie przynioslo zadnej poprawy, nikt nie potrafi mi pomoc , dolegliwosci odczuwam czasem jak bole podobne do miesiaczkowych tylko duzo silniejsze oraz bole jelit i okresowo biegunki , czasem wzdecia , tyle tylko ze w jelitach nic nie znaleziono ...a endometrioza zostala wykluczona, staram sie odzywiac zdrowo wiec to chyba tez nie kwestia zlej diety podobnie jak ty wydalam bardzo duzo na leczenie , nie mam juz sily na nic, jestem na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego ..., nie wiem jakie badania moge jeszcze zrobic albo jakich lekow sprobowac, napisz prosze jesli mozesz o blokadzie , czy to rzeczywiscie pomaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×