Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

(w 206 r0ku przeszłam operacje kręgosłupa na odcinku C-5 C-6


Gość Inka44

Rekomendowane odpowiedzi

W 2006 roku miałam operację kręgoslupa na odcinku C-5 C-6 mam wstawiony inplant tytanowy przez dwa dni czułam się dobrze a potem do chwili obecnej jestem niepełnosprawna niezdolna do samodzielnej egzystencji okazało się, że zostały zalane jakąś mazią cztery krążki i jestem wrakiem człowieka i nie mogę utrzymać się w pozycji pionowej bo ból rozrywa mi głowę .Biorę silne leki przeciw bólowe i rozkurczające i leżę całymi dniami mam wtedy minimalną ulgę ale to nie jest wyjście z sytuacji.Byłam kilka razy u lekarza, który mnie operował,zlecał mi tomograf i rezonans i stwierdzał,że wszystko jest dobrze. Kolejny raz napisałam do lekarza i do wiadomości ordynatora. Na drugi dzień lekarz poprosił abym w trybie pilnym wysłała zdjęcie rentgenowskie kregosłupa. Na drugi dzień lekarz zadzonił do mnie i ustalił termin przyjazdu na operację.Kiedy pojechałam pokazał mi jak widoczne jest to zalanie i rozumie jak bardzo cierpię.następnie zlecił mi tomograf i rezonans i po obejrzeniu powyzszych wypisał mnie do domu mówiąc że ani tomograf ani rezonans nie wykazały tego zalania krążków a dla neochirurga zdjęcie zalanych krążków nie jest podstawą do operacji.Czy jest ktoś mogący mi pomóc.Błagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×