Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tempy ból po lewej stronie pod żebrami


Gość chiesa5

Rekomendowane odpowiedzi

Od kliku lat mam kamień w lewej nerce a dokładnie w kielichu nerki 8 mm, od 2 tygodni gdy siedzę odczówam tempy ból po żebrami z lewej strony tak jakby ktoś mi palce tam wkładał. Nie mam innych dolegliwości, normalnie jem, nie mam problemów z oddawaniem moczu oraz wypróżnianiem się.Ból ten przechodzi gdy sie ruszam, sprzatam, gram w piłkę, chodzę , pojawia sie tyko jak dłużej siedze w jednej pozycji, lub stoje albi leże, mam też zdiagnozowane zwyrodnienie w kręgosłupie. Biorę rowatinex ale nie wiem czy to jest dobry specyfik bo mało mi pomaga. Nie wiem co mam robić. Jak siedzę wyprostowany to ból przechodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne bóle. Nie codziennie, raz na jakiś czas ale od ok 2 miesięcy. Z początku myślałam, że to serce. Gdy ból już się pojawi, to się nasila w momencie gdy się choć odrobinę ruszę, a po jakimś czasie przechodzi. Najlepiej jest mi się wtedy wyprostować i poczekać aż przejdzie. Jest tak silny, że aż zapiera dech. Pracę mam siedzącą i o to w pierwszej kolejności zapytał lekarz. Powiedziano mi, że najprawdopodobniej jest to ból związany z kręgosłupem, ot banalny problem osób które siedzą w pracy 8h dziennie i mają mało ruchu. Ucisk na kręgosłup poprzez krzywe ustawienie ciała gdy się siedzi i nie zmienia często pozycji ma powodować takie bóle dlatego zalecono mi ćwiczenia odcinka piersiowego w domu, najlepiej codziennie aby wzmocnić mięśnie kręgosłupa. Coś w tym jest - jak więcej się ruszam to nie boli tak często. Dodam, że mam 27 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info, masz rację jakiś czas temu miałem bóle w klatce i stwierdzono zwyrodnienia w kręgosłupie, dużo pracuje przy biurku i poruszam się głownie samochodem z racji mojej pracy. Niestety lata lecą i dolegliwości jest coraz więcej. Zacząłem sypiać na podłodze i ból się zmniejsza. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze smarować się kremem znieczulającym swiss medical z lidokainą, który bardzo tanio można kupić na polecanej przez wszystkich stronie www.naporost.pl Ja też tam polecam kupować, bo oszczędzasz pieniądze i czas, a w aptekach raczej na próżno szukać tego kremu, ja szukałam i nic nie znalazłam. Każdy kupuje na tej stronie, na innych jest dużo drożej. Od siebie mogę tylko polecić krem i stronę, bo działa rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×