Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból promieniujący do serca


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata i już od jakiegoś czasu borykam się z pewnym bólem.. o ile można tak to nazwać. Zaczęło się to jakieś ponad pół roku temu. Czułam ból w podbrzuszu po lewej stronie, przez pierwsze miesiące tylko podczas miesiączki, więc myślałam że to ból jajnika. Niestety ten ból promieniował mi do serca. Byłam więc u ginekologa i wyszło, że wszystko jest w porządku. Później miałam wrażenie, że boli mnie nieco wyżej. I tak właśnie do teraz, przed lub w trakcie miesiączki, czuje ból na wysokości pęcherza po lewej stronie. To taki ból ciężkości i jakby coś pchało do serca. Do tego czasami podczas oddawania moczu boli mnie tak, że serce zaczyna szybciej bić. Mam też ostatnio problemy z wydalaniem się. Czasami ból jest nie do zniesienia i nie obejdzie się bez leków przeciwbólowych. Czasami trudno jest siedzieć na czymś twardym.. bo również przez to odczuwam ból i dyskomfort. Nigdzie na internecie nie mogę znaleźć podobnych problemów, więc piszę tutaj :) Wiecie co to może być? Wybieram się oczywiście jeszcze na USG, ale może ktoś coś o tym wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×