Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powikłania po laparoskopowym usunięciu wyrostka robaczkowego


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Witam .Mam na imie Sebastian mam 25 lat.Miesiąc temu miałem usunięty wyrostek robaczkowy metodą laparoskoopową w Holandii.Już po operacji miałem problemy z poruszaniem się,przez tydzien czasu dziewczyna pomagała mi w kazdej czynnosci np ubieraniu się,wstaniu z łózka.Lekarze na sam koniec przyznali się,ze musieli uszkodzić mi nerw,uszkodzic,przeciąć nie mam pojećia jak ich zirterpretować.Z tygodnia na tydzien bylo co raz lepiej ale zaczałem odczuwac silne bółe, w lewym pośladku po samą piete.Ból pojawja sie zależnie od wykonywanego ruchu.Ból jest tak silny,ze mnie paralizuje w taki sposób,że nie mogę chodzic,ruszać się a nawet kichacani śmiac sie gdzyz kazda taka czynnosc nasila ten ból.Nie mogę normalnie pracować,zmieniałam prace 3 razy i w kazdej działo się to samo czyli ból w pośladku,który paraliżuje cała lewą stronePrzed operacja byłem calkiem sprawny fizycznie po operacji uległo to zmianie..Ból jest br silny w skali 9/10 Proszę o diagnoze gdyż chodzę od lekaza do lekaza i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×