Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przedwczesny wytrysk Co robić


Gość robert12335

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert12335

Witam. Jakiś czas temu rozpocząłem współżycie z moją pierwszą partnerką Niestety ale mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Czasami po kilku sekundach jest już koniec. Probowałem masturbacji, nie za bardzo pomaga. Z kolei w prezerwatywie opada. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezerwatywy durex performa, żel lub jeszcze lepsze są takie chusteczki OC Wipes (można je kupić przez internet) nasączone substancją łagodzącą napięcie seksualne. Wcierasz to w penisa na kilka, kilkanaście minut przed stosunkiem. Powiem Ci, że z kilku minut jesteś w stanie wydłużyć stosunek do nawet 30-40 min. Cena jest takao - za 6 sztuk trzeba zapłacić 50 zł. Ale efekt jak dla mnie rewelacyjny. Co najważniejsze, to Ty decydujesz kiedy kończysz a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tadeczek2

No to dość sporo jak piszesz. Używałem wcześniej prezerwatyw. Durex performa ale moja dziewczyna obecnie bierze tabsy antykoncepcyjne i wiadomo,że fajniej byłoby bez.. Gdzie to można kupić? W aptekach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w Google *oc wipes*. Są to chusteczki nasączone substancją która delikatnie znieczuli członka. Nie jest to żadna chemia, zresztą możesz to sprawdzić na necie. Wcierasz na około kilkanaście min przed stosunkiem i jedziesz :) Mi akurat wciera to moja dziewczyna w ramach gry wstępnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje sprobowac rozreklamowanych wszedzie tabletkach przedluzajacych stosunek, poniewaz wiem ze dzialaja lepiej niz te wszystkie zele czy chusteczki, no i niektorzy niestety prezerwatyw nie moga stosowac chociaz one jeszcze w miare przedluzaja seks, ja za mlodego tez sie masturbowalem dosc dlugi czas dopoki nie znalazlem stalej partnerki i co... i ani masturbacja ani stala partnerka nie pomogly w 3 minutowym seksie, wstyd ale co zrobic.. dlatego ja łykam http://climax-suplement.pl/ i dzieki temu teraz ciesze sie razem z dziewczyna z seksu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem problemy z wytryskiem i w dodatku ze slaba erekcja, szukajac rozwiazania wlasnie wyprobowalem tabletki http://climax-suplement.pl/ nie caly miesiac temu i zdaja egzamin w 100% seks jest satysfakcjonujacy i dla mnie i dla zony a erekcja poprawija sie u mnie o kilkanascie razy, jest mocniejsza takze doznania sa bombowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×