Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka, bóle głowy i czasem nudności


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 35 lat. Od około 2 lat mam biegunkę (czasem jest konsystencji papkowatej czasem sama woda i jak by nie strawione resztki jedzenia, a co jakiś czas się zdaży że jest śluzowaty albo całkem ciemny prawie czarny (może od jedzenia)) , miewam bóle głowy (od miesiąca) czasem nudności. Nie tracę na wadze, nie boli mnie brzuch ( chociaż jak się tyle naczytałem to mam wrażenie że mnie zaczyna boleć). Zaczęło mnie to niepokoić i szukałem różnych informacji, bardzo się tym denerwuję i nie wiem o co chodzi. Próbowałem smekty i innych leków ale nie pomogło.Dowiedziełem się że można w aptece kupić test na krew w kale (jest dodatni). Czy może być to rak? dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się do gastroenterologa lub chirurga. Wykonać będzie trzeba gastroskopię i kolonoskopię by ustalić miejsce krwawienia. Mogą to być podkrwawiające wrzody dwunastnicy lub żołądka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm:) myślę,że rak to nie jest:) Jeżeli już to może wrzody żołądka:) Nie ma powodu by się dołować:)Pozdrawiam i powrotu do zdrowia życzę... :)) Osobiście tez miewam dziwne objawy...: nudności, czasem biegunka, ziewam co swiadczy o tym,że może mam *coś na żołądku* , pije krople żołądkowe, jem leki poprawiające ruchy robaczkowe jelit (perystaltyke jelit) , hmm zastanawiam się czy czasem nie jest to nerwica żołądka???? nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×