Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Endoproteza stawu biodrowego


Gość doorota73

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doorota73

Witam. mój tata miał operacje biodra 7 miesięcy temu. ponieważ cos było nie tak z kością lekarze wstawili zamiast endoprotezy spacer. w piątek miał następną operacje już ta w której wszczepili mu endoprotezę. tata po operacji był bardzo slaby. w sobotę w nocy dostał zapaści....okazało się z nerki przestały pracować. nie wiem co lekarze zrobili (bo o informacje było bardzo trudno) ale tata później po założeniu cewnika zaczął więcej oddawać moczu.....ale jego stan cały czas się pogarszał i w momentach gdy był przytomny narzekał na bol brzucha. w nocy w niedziele przewieźli go do innego szpitala i go operowali. z tego co można było się dowiedzieć od lekarzy to tata miał zapalenie otrzewnej(najprawdopodobniej od biodra...aczkolwiek to trochę dziwne ponieważ miał pobierany płyn do sprawdzenia 2 tygodnie przed operacja). podobno operacja była bardzo trudna ,ale się udała. w tej chwili tata leży na oiomie. lekarze dzisiaj powiedzieli ,ze możliwe ,ze jutro przewiozą go na inna sale. pytań mam wiele ,tylko nie wiem gdzie co zadawać. jedno z pytań to co z rehabilitacja. z tego co wiem to już na następny dzień powinno się cos robić. tata od operacji nie ma nic robione. czy to się odbije na jego biodrze jeśli rehabilitacja zostanie rozpoczęta później? mam nadzieje ,ze tata przeżyje,bo jego stan nie jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×