Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew na stolcu i papierze


Gość Pronto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja historia jest długa ale postaram się wszystko dokładnie uwzględnić. W styczniu zachorowałem na zapalenie jądra i zauważyłem wtedy też wypadanie włosów łonowych(ogromne, zwykłe pociągnięcie pozbawiało mnie ich 3 lub 4 co dziwne bo zawsze były bardzo mocne) udałem się do urologa, ten stwierdził zapalenie jądra i antybiotyk oraz diklofenak w czopkach który spowodował u mnie krwawienie z przewodu pokarmowego. Pierwszy rzut antybiotyku na 2 tyg. nie pomógł, dopiero drugi na 20 dni zakończył sprawę (chyba), ostatnią dawkę wziąłem pod koniec lutego lecz jednak aż do teraz jadro dalej jest powiększone a ostatnio trochę bolało a co więcej od tamtego czasu co jakiś czas przez na przykład zbyt duże parcie na stolec pojawia się krew w stolcu, ostatnio nawet bardzo obficie. Problematyczne jest także zwiększone wypadanie włosów z głowy. Pomocne w poradzie może być może również to że gastrolog podejrzewa u mnie celiakie ( od 2 mies. jestem na diecie bezglutenowej) i czekam na testy DNA. Proszę o szybką odpowiedź i z góry przepraszam za mój możliwy hipochondryzm :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×