Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo duze gazy i cienkie postrzepione stolce


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Dzien dobry. W lipcu 2014 zostalem skierowany do szpitala na kolonoskopie i gastroskopie. Powodem byly jasne czerwone kropki krwi w kale. Podczas badanie per rectum lekarz stwierdzil zylaki odbytu. Na drugi dzien po wypiciu plynu na wyczyszczenie jelit mialem zrobiona kolonoskopie. Stwierdzono liczne polipy odbytnicy. Po zbadaniu kalu stwierdzono u mnie pasozyty jelita cienkiego (gliste ludzka) Krew wyszla dobrze, hemoglobina dobrze. Mialem rowniez zrobiona gastroskopie ktora wyszla ok. Wzialem tabletki na pasozyty. Dostalem rowniez creon i jakis srodek na stwardnienie stolca. Lecz od okoko 2 miesiecy mam nadal postrzepiony luzny i cienki stolec (grubosci kciuka) Kolor jest jasno brazowy. Do tego doszly okropne gazy cokolwiek zjem , sa w zasadzie bezwonne. Ale gdy cokolwiek zjem potrafie wypuszczac gazy do 30 razy. Gdy sie wyprozniam , musze wrocic po 20 minutach i zrobic to jeszcze raz. Stwierdzono u mnie rowniez nerwice. Od ponad 3 miesiecy bylem w poteznym stresie z powodu wyjazdu za granice. Ostatnio rowniez spozywalem sporo alkocholu bo nie potrafilem zasnac. Pytanie brzmi. Mam 26 lat czy te luzne postrzepione stolce i potezne gazy sa powodem do zmartwienia? Jestem gotow w ciagu miesiaca wrocic do kraju z obawy raka jelita. Dziekuje bardzo za poswiecony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×