Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krzywy kregoslup i ból biodra


Gość Emi123

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje wyniki RTG kregoslupa i biodra:(w linku) http://www.iv.pl/images/91291254770615605839.jpg Mam od 20 lat okresowe dolegliwości ze strony kregosłupa piersiowego i L-S typu:nagły wielki ból i konieczność lezenia tygodnia w łóżku* obecnie ponowne dolegliwosci od 3 mcy,ale o o innym charakterze, * dwukrotnie kilkudniowa przeczulica pośladow, tyłu ud i łydek obustronnie, bóle guzów kulszowych, okolicy stawów krzyżowo-biodrowych,więcej z prawej, co jakiś czas mrowienie zew. krawedzi stopy i palców w obu stopach, silne bóle prawego krętarza* ból różni się tym od poprzednich że wtedy odleżałam swoje i znów mogłam śmigać a teraz ból jest ciągły, pozycje ułożeniowe nic nie dają, czasem jest bardzo silnie tak że ledwo łaże czasem mniej ale wystarczająco mocno żeby stracić radochę z życia* raz wzięłam zastrzyk z ketanolu i nawet przed dobę było lepiej, ale to było na własną rękę, więc nie chcę się kłuć bez konsultacji a konsultacja za 1 miesiąc do tej pory UD i Krio na okolice L-S oraz Magnoter na krętarz i L-S Nie wiem co robic dalej.Moze niezbedna bedzie operacja kregoslupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×