Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długi napletek


Gość Dwudziestolatek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dwudziestolatek

Witam, mój problem polega na tym, że wydaje mi się iż mam za długi napletek. Podczas spoczynku jest dość dużo tak jakby *zwisającego* lecz nie mam problemu z jego zsunięciem. Gdy penis jest podczas zwodu napletek schodzi tak do 1/4 samoczynnie ale również mogę go ściągnąć mechanicznie do końca i to bez bólu. Zakładająć prezerwatywę napletek się zsuwa przez co prezerwatywa się fałduję i tu jest pies pogrzebany bo boję się, że to spowoduje ześlizgnięcie się prezerwatywy podczas stosunku. Czy potrzebna jest redukcja napletka poprzez operację w takiej sytuacji? Dodam jeszcze, że gdy byłem mały miałem stulejkę lecz nie całkowitą. Rodzice *wyćwiczyli* mi ją tak aby napletek swobodnie schodził. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Miałem stulejkę o której nie wiedziałem, a rodzice widocznie się nie znali, ale po kilku próbach ją przezwyciężyłem i wszystko jest normalnie. Musimy mieć za długie napletki lub za małe penisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anonimowy

Ja mam tez bardzo długi napletek ale gadałem z gościem który miał w moim wieku taki sam napletek jak ja i zastosował chodzenie z odsłoniętą żołędzią i po jakimś czasie jego napletek się skurczył 2 centymetry ja teraz też chodzę bez napletka jak chcesz możemy to obgadać GG: 52318051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój napletek też jest długi zwisa jakieś 3-4cm.W czasie erekcji zakrywa całą żołądź choć zsuwa się swobodnie, w dzieciństwie po naderwaniu miałem usunięte wędzidełko dlatego napletek się wydłużył. Tez mam problem z prezerwatywą ale by napletek się nie przesuwał w czasie stosunku wystarczy podwiązać mosznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra raczej samoistnie nie ulega skracaniu, nawet jeśli stale *nosi* się całkiem zsunięty napletek. Najbardziej sensowne jest jednak chirurgiczne skrócenie skóry na członku. Może to być któraś z wersji obrzezania* najlepiej *kosmetyczna* tj. z zaoszczędzeniem wewn.skóry napletka (bo tam jest dużo receptorów odpowiedzialnych za przyjemne doznania). Wskazaniem medycznym może być dyskomfort podczas stosunku, ale tego może nie uznać NFZ. Raczej trzeba szukać wśród prywatnych gabinetów chirurgicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×