Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek w okolicy odbytu


Gość MatthiasM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj do wieczora było wszystko okej, wieczorem dopiero pojawil sie dziwny bol w okolicach odbytu jednak nie zwrocilem na to szczegolnej uwagi, myslalem ze zwyczajnie przejdzie. Jednak dzisiaj bol byl nadal. Nie jest on duzy, boli gdy usiade (w niektorych pozycjach nie boli), podczas chodzenia. Około 1cm od odbytu wyczułem mały guzek, jest twardy i boli przy dotykaniu. Poczytałem nieco na temat hemoroidow i wydaje mi sie ze to jest moim problemem jednak wolałbym sie upewnic - zdaje sobie sprawe, ze bez wizyty u lekarza ciezko to stwierdzic ale chcialbym sie po prostu upewnic czy nic gorszego mnie nie spotkalo. Po przyjrzeniu sie temu, nie wyglada mi to na hermoroida - tzn nie jest ani czerwone ani sine, nie ma zadnej krwi, wyglada jak malutkie ziarno grochu ale po dokladniejszym przyjrzeniu wyglada jakby wlasnie byla to ok 2cm zyla idaca prosto do odbytu. Czy to moze byc hemoroid? Sadzac po tym ze nie jest sine ani czerwone, czy jest to wczesne stadium ktore mozna szybko wyleczyc czy moze to byc cos powazniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać może istotną informacje: przy wydalaniu jak i wycieraniu nie odczuwam bolu, ani nie ma sladów krwi. Jedynie mozna odczuc lekki bol przy mocniejszym przycisnieciu papierem toaletowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×