Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niezidentyfikowany problem


Gość nats91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość nietypowy problem z moją stopą. Mniej więcej 2 miesiące temu byłam ze znajomymi w Londynie i caly dzień praktycznie chodziliśmy. Po powrocie do domu zdjęłam buty i zauważyłam u siebie w lewej stopie dodatkową kostkę malleolus medialis, przynajmniej tak to wyglądało. Początkowo nie zwróciłam na to uwagi, uznałam, że pewnie spuchło coś od chodzenia, ale samo przejdzie. Ale minął miesiąc a problem cały czas był. *Opuchlizna* jest bardzo twarda - to ewidentnie jakaś kość i boli kiedy jej mocniej dotknę lub kiedy poruszam stopą w prawo bądź lewo. Kiedy poszłam dzis do lekarza tutaj u siebie w Anglii, pani doktor (chirurg) wygooglowała sobie budowę kości stawu, ponieważ nie znała/nie pamiętała nazw kości? Nie mam pojęcia dlaczego, ale tak zrobiła. Zbadała moją kostkę, porównała ją z kostką prawej stopy i stwierdziła, ze nie wie co to jest, że przypuszcza że cos w środku się przesunęło i wypchnęło jedną z kostek. Poleciła mi obserwację. Powiedziała, że jeśli będzie mocno bolało, bądź *opuchlizna* się powiększy, mam natychmiast przyjść. Czy znają Państwo może odpowiedź na moje pytanie: Co to jest i co z tym zrobić?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×