Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra po przebytym zapaleniu, brak przyczyny.


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 05.10.2014 zdiagnozowano u mnie zapalenie lewego jądra i najądrza. Dostałem antybiotyki, jednak nic nie dały, dopiero kolejna wizyta na SOR coś zmieniła i 15.10.2014 dostałem lek levoxa, który mi pomógł. Ból jądra uległ dużemu zmniejszeniu, jednak nie minął całkowicie. Udałem się na wizytę kontrolną i urolog powiedział, że to normalne, ale możliwe, że jest wodniak i gdyby ból nie ustąpił należy znów zgłosić się na konsultację. Wczoraj byłem drugi raz, jednak u innego urologa i ten stwierdził (robił tylko badanie ręką), że nie czuje żadnych wodniaków i że ból może pochodzić od kręgosłupa. Nie wysłał mnie na żadne USG, pomimo tego, że mówiłem, że ból rozszerza się na pachwinę i boli przy chodzeniu. Powiedział tylko, że w takim razie to nic związanego z jądrem, bo nie bolała by pachwina (kiedy w internecie piszą zupełnie inne rzeczy). Czy powinienem pójść prywatnie na USG i w razie gdyby stwierdzono powrót zapalenia znów udać się do urologa? Proszę o pomoc, bo mija już 3 miesiąc, a ból jądra nie ustępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób usg, ale na 99% nic nie wykaże. Da się z tego wyjść - słowo klucz CPPS. Przez 2 miesiące CAŁKOWITY zakaz jakichkolwiek czynności seksualnych. Powtarzam jakichkolwiek. Nie wolno się nawet podniecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×