Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kilka dni po wycięciu pieprzyka


Gość Fazi7

Rekomendowane odpowiedzi

5 dni temu miałam wycinany pieprzyk z twarzy, którego miałam od urodzenia i cały czas rósł, wyrastały z niego włoski. Zabieg trwał dość krótko,dostałam znieczulenie miejscowe, a przed zabiegiem leżałam na sali i dostałam syrop, nie wiem jaki,ale chyba uspokajający. Po zabiegu leżałam w szpitalu dobre kilka godzin, syrop działał również tak, że spałam prawie cały dzień, byłam bardzo senna. Po zabiegu byłam strasznie słaba, tata pomagał mi iść, bo nawet z tym miałam problem i kręciło mi się w głowie. Do wczoraj czułam się naprawdę dobrze, zmieniałam opatrunki, psikałam octeniseptem. Natomiast wczoraj pierwszy raz od zabiegu, poszłam do szkoły, oczywiście miałam ranę zakrytą plastrem. I to 5 godzinach w szkole dostałam silnych bóli rany, zaczęłam mieć problemy z otwieraniem buzi tak jak dzień po zabiegu, spuchła mi rana i w okół niej. Bolało mnie nawet gdy mając plaster lekko przejechałam raną po szaliku. Nie wiem czy to jest normalnie, więc proszę o radę, jest to ból silny. Dodam, że gdy chodzę po domu zdejmuję plaster, gdyż rodzice twierdzą, że tak będzie lepiej. Mam dużo zwierząt, niestety po zabiegu w moim *szpitalu* nikt nie udzielił mi informacji czy mam zmieniać opatrunki, czym przemywać itd. A na moim wypisie pisało, że zostałam *poinformowana* jak mam się odżywiać itp. Bardzo proszę o odpowiedź, nie wiem czy to normalne i co mam robić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×