Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczelina odbytu, żylaki I i II stopnia


Gość Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pierwszy raz udzielam się na tego typu forum, chociaż często przeglądam, ale do sedna sprawy. Od kilku miesięcy podczas oddawania stolca, czuje przeszywajacy ból i to taki, że czasami nie kontroluje tego, że krzyczę. Mało tego występują silne krwawienia. Byłam u specjalisty, zrobili mi rektoskopie i kolonoskopie, wielokrotnie byłam badana per rectum. Chirurdzy stwierdzili, że mam żylaki I i II stopnia, przewlekła szczelinę odbytu, która krwawi oraz guzka krwawniczego. Dostałam różne maści, leki, kazali mi robić nasiadowki żeby uniknąć zabiegu. I oczywiście robie to wszystko, ale to nic nie pomaga. Do chirurga mam się zgłosić dopiero pod koniec lutego, żeby umówić się na zabieg. Problem w tym, że nie mam pracy siedzącej, zdrowo się odzywam, nie jestem maniaczka zdrowej żywności, ale codziennie mam gotowany obiad w domu. Nie naduzywam alkoholu, jedynym moim nałogiem jest palenie. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego to się do mnie przyczepiło. Może, ktoś z was miał podobny problem, jest po zabiegu i może mi wyjaśnić jak to będzie wyglądało. Oczywiście pytałam się lekarza, ale wiadomo, że lepiej dowiedzieć się czegoś od osoby, która to przeszła. Dodam tylko, że mam dopiero 23 lata i jestem fizjoterapeutka, a lekarze juz mi każą zmieniać zawód. Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×