Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Hemoroidy luz, gorzej z skórą wokół odbytu


Gość Smutny

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni państwo, Metryczka: 25 lat, mężczyzna, siedzący tryb pracy, za młodu sporo mleka i antybiotyków, od 18 roku życia w sumie sporo alkoholu i junk food*u. Od niedawna zero antybiotyków, alkoholu, mniej cukru, coraz mnie potraw drożdzowych. Mam problem z hemoroidami, ale zwracam się tutaj z kwestią skóry wokół odbytu aż pod mosznę. Skóra jest zaczerwieniona, piecze, czasem swędzi, problem również z pękającymi miejscami w postaci linii. Do jakiego lekarza mam się udać? Żeby odrazu trafić do właściwego? dermatolog? gastrolog? gastroentronolog? a może dam radę samemu się z tym uporać? (dolegliwości 2-3 lata) Zamieszczam zdj (UWAGA, NIE PRZYJEMNE!) http://postimg.org/image/3rcmm1jaz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Życzliwa *D

Proktolog, ewentualnie dermatolog .. Tylko uważaj i idź od razu do jakiegoś dobrego.. Ja byłam u 2 proktologów jeden mi wmawiał, że mam hemoroidy drugi ze podrażnienie.. A mam podobne objawy pieczenie/ swędzenie i zaczerwienienie odbytu.. I rówka między pośladkami. Mam nadzieję, że dermatolog coś poradzi. Może masz drożdżaki . ? Zrób badanie kał lub wymaz odbytu. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#ŻYCZLIWA, dzięki za odpowiedź, myślę że to jakaś forma Candidy, zrobię badania kału zanim się wybiorę, słuszna uwaga. Proktolog chyba będzie bardziej obeznany w tych *rejonach*, pójdę tą drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Życzliwa *D

Nmzc :) . Ja byłam u dermatologa.. Zapłaciłam stówkę za wizytę i ona z grubsza spojrzała na mój odbyt i stwierdziła drożdżaki bo wcześniej wspomniałam, że leczę się na drożdżaki w pochwie..^^ Wypisała mi krem *travogen* na receptę.. Stosuje dwa dni.. Zobaczymy czy będzie efekt.. Chociaż straciłam już na to nadzieję i kupę kasy również związek na tym cierpi :( . Jak to jest, że w jednej sekundzie fajne i poukładane życie może zamienić się w koszmar . ?? Jeśli krem nie pomoże też zrobię sobie wymaz z odbytu aby zobaczyć czy to na pewno drożdżak a jak nie to pojadę do rodzinnego bo na prywatnych szkoda mi już kasy ... Jeśli masz drożdżaka to polecam tę książkę http://pozbac-sie-kandydozy.com/v1/?utm_source=g-c&utm_medium=ppc&utm_campaign=g-c .. Sama planuję kupić bo nie mogę się cholerstwa z pochwy pozbyć . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×