Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w mosznie i podbrzuszu


Gość peacefulwarrior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peacefulwarrior

Witam. Mam 26 lat.Jakieś 3-4 tygodnie temu w pracy podniosłem duży ciężar(60kg).Chwilę po tym poczułem lekki ból w jądrach. Nastepnego dnia miałem już dyskomfort podczas chodzenia,jądra były wrażliwe,obolałe.Pojawiły się też bóle w podbrzuszu.Poszedłem do urologa,zbadał,zrobił USG moszny i nie stwierdził zmian w mosznie.Przepisał mi Dicloberl.Po kilku dniach dyskomfort i bóle jąder zmalały na tyle że już nie przeszkadzały w chodzeniu,ale nadal czasami odczuwałem kłucie w mosznie powyżej jąder.Natomiast bóle w podbrzuszu stały się bardziej odczuwalne,pojawiło się kłucie i uczucie ciepła,palenia w podbrzuszu.Udałem się do lekarza rodzinnego, który przepisał mi Anapran bo jak stwierdził *to takie mięśniowe*.W czasie świąt brałem ten lek i duzo odpoczywałem,dolegliwości zelżały,ale po powrocie do pracy wróciły.Podsumowując,nadal mam kłucie w podbrzuszu,uczucie ciepła,czasami kłucie w mosznie powyżej jąder.Nie mam problemu z oddawaniem moczu,stolca ,ani wytryskiem nasienia. Co to może być i do jakiego specjalisty się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×