Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęty i ciężki brzuch i ruchy robaczkowe w jelitach


Gość zalamana

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM! Od jakiegos czasu cierpie na powazne wzdecia.  Moj brzuch jest jak napompowany balon (duzy,twardy) mialam problemy z wyproznianie. Czulam w jelitach specyficzne ruchy robaczkowe...  wczesniej przechodzilam angine ropna i dostalam 80 tabletek penicyliny. W ciagu 10 dni wybralam antybiotyk, w zasadzie bez zadnej pomocy probiotycznej.  Byc moze moj organizm zostal tak wyjalowiony,bo nawet po herbacie mialam okropne wzdecia. Jestm spuchnieta i mam zawroty glowy.  Apetytu nie mam,a w zasadzie to boje sie jesc,bo pozniej brzuch boli i czuje ciezkosc w jego dole. Przy wyproznianiu piecze odbyt,i pojawiala sie czerwona krew. Strasznie swedzi i piecze mnie cialo.  Po kazdej kapieli pali i pojawiaja sie czerwone plamy z krostkami. Przechodzi po jakims czasie,ale z checia bym sie zadrapala na smierc... moze to grzybica?  Bylam u lekarza,ale dal mi jedynie srodek przeczyszczajacy LAXIDO, ktory mam stosowac przez 2tygodnie. W ciagu kilku miesiecy stracilam polowe wlosow,wypadaja razem z cebulkami... cera jest ziemista i gardlo boli od dluzszego czasu. Moze to jakies powiklania? od parcia mam podrazniony odbyt... mam wrazenie jakby wychodzil na zewnatrz... okropne uczucie... WOLAM O POMOC!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to może być grzybica organizmu chyba ten grzyb nazywa się candida strasznie się rozrasta w organizmie jak są sprzyjające warunki np.właśnie dużo antybiotyków bez osłony, proponuję podpytać lekarza o candidę i jak ją leczyć....(na pewno w dużych ilościach probiotyki) ale spytaj lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×