Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chodzenie z odkrytą żołędzią penisa


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat 3 dni temu zacząłem chodzić bez napletka. Na początku nie było łatwo bo napletek wracał na swoje miejsce (na główkę) ale gdy zaczął być naprawdę suchy i jak wróciłem ze szkoły zobaczyłem że mój siusiak (główka dokładniej) jest bardzo sucha i pomarszczona. Jak rozciągnąłem skórę na główcę siusiaka zobaczyłem że cieniutka warstwa skóry schodzi. Proszę o wypowiedź doświadczone osoby lub lekarza (bardzo się martwię) moje GG: 52318051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Ale nie ma potrzeby z chodzeniem z żołędziem penisa nie pokrytym napletkiem. Napletek powinien znajdować się na żołędziu penisa tylko okresowo może go tam nie być (np. stan podniecenia seksualnego ze wzwodem). Co do łuszczącego się naskórka na żołędziu penisa to nie ma obaw powinno wygoić się samoistnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chciałbym chodzić bez napletka ponieważ hmm że tak napiszę *spodobało mi się* a jak dalej tak będę chodził to będzie się tak na żołędziu (znaczy ta łuszcząca się skóra) robiła i jeżeli tak to jest to groźne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź na poje poprzednie pytanie *Ale nie ma potrzeby z chodzeniem z żołędziem penisa nie pokrytym napletkiem. Napletek powinien znajdować się na żołędziu penisa tylko okresowo może go tam nie być (np. stan podniecenia seksualnego ze wzwodem). Co do łuszczącego się naskórka na żołędziu penisa to nie ma obaw powinno wygoić się samoistnie.* ale w komentarzu zadałem jeszcze 2 kolejne i nie odpisano mi więc założyłem nowy wątek, moje pytanie: No tak ale chciałbym chodzić bez napletka ponieważ hmm że tak napiszę *spodobało mi się* a jak dalej tak będę chodził to będzie się tak na żołędziu (znaczy ta łuszcząca się skóra) robiła i jeżeli tak to jest to groźne ? Aha i czy powinienem jakoś żołądź nawilżać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×