Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie


Gość Sylwiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwiaaaa

Witam. Od kilku dni odczuwam bol w pachwinie. Nie wyczuwam zadnego guzka ani wybrzuszenia. Nie jest to bol zwiazany z aktywnoscia fizyczna. Boli mnie niezaleznie od codziennych obowiazkow. Nie jest to bol ciagly,ale jesli sie pojawia to jest w pachwinie i troche wyzej jakby od kosci miednicy w dol. Dodam,ze rok temu mialam operacje przepukliny pachwinowej po drugiej stronie i nic nie dzwigam oraz ze ten bol jest troche inny. Prosze o odpowiedz gdyz usg robione 2 tyg. Temu oraz wizyta u chirurga nic nie wykazaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Oczywiście bez bezpośredniego badania trudno mi określić co może być przyczyną takiego bólu. Jeśli nie ma on konkretnej przyczyny ze strony chirurga ogólnego (brak przepukliny), brak patologii w USG do rozważenia konsultacja z neurologiem (jakaś neuralgia obwodowa), może u ortopedy (ból kostny - np. zapalenie okostnej okolicznych kości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hunter6514

Od jakiegos czasu dokucza mi bol, dyskomfort w lewej pachwinie, przeszkadza mi to przy chodzeniu itp, czuje tak jakby bol przemieszczal sie w kierunku uda i tez w strone nerki. po osmiu godzinach w pracy pod prysznicem zauwazylem ostatnio jakby lewa strona w okolicach nerki mi spuchla, okolo 3tyg temu bylem u lekarza mialem robione usg ale nic nie pokazalo, co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Taki ból, takie objawy mogą być związane z patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Warto, więc byłoby wykonać RTG tego odcinka kręgosłupa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×