Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągły ból miesiąc po wycięciu zakrzepicy


Gość malllll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kobieta lat 33. 23.10 miałam wycięty guzek w okolicy odbytu, zakrzepica wielkości dużego winogrona. Od tamtej pory minął już miesiąc, a ja nadal krwawię przy wypróżnianiu i później przez pół dnia odczuwam ból w okolicach odbytu. Dodatkowo lekko poniżej miejsca wycięcia wyczuwalny jest nabrzmiały guzek, niewielki w porównaniu z wcześniejszym, bo tamten był duży, ten zaś wielkości ziarnka grochu. Boję się, że to nawrót, albo może nie do końca usunięta zakrzepica... nie wiem. Cały czas doskwiera mi ból w tamtym miejscu. Czy to w ogóle możliwe by tak długo wracać do formy po takim zabiegu?? Zaznaczę jednocześnie, że ból po tym za biegu był dla mnie przeogromny, a dzień po to dopiero był koszmarny. Biorąc to pod uwagę nie uśmiecha mi się, żeby jeszcze raz dać się ciąć :( Dodatkowo zaznaczę jeszcze, że choruję na RZS i z racji tej przypadłości przyjmuję metotreksat i inne leki biologiczne które jak mniemam mogą mieć wpływ na gojenie się ran po takich zabiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłam swój post sprzed roku, niestety.... Niestety bo znowu przeżywam to samo. Na domiar złego zaczęło się wczoraj, znów zakrzepica... objawy te same, na tyłku usiąść nie mogę i boli. W dodatku jestem w 5mc i tym bardziej mnie to przeraża, bo dobrze pamiętam co przeżywałam wtedy, bolało tak, że nawet ketonal nie pomagał, a przecież teraz, będąc w ciąży mogę o takich uśmierzaczach bólu jedynie pomażyć... Jestem zwyczajnie przerażona, a najgorsze jest to, że święta i z wizytą trzeba czekać do poniedziałku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×