Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jedzenie a alkochol


Gość zmartwiony :/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiony :/

Witam, w piatek wypilem 6 piw i 15% spirytus (rozcieczony) na slodko... a potem zjadlem fast fooda... na nast dzien troche mnie brzuch bolal ale przez max 2godz. W sobote wypilem z 6 kieliszkow wodki i 2 bimbru na nast dzien nic mi nie bylo. Natomiast w niedziele zjadlem dosyc duzo np sledz z pieczarkami, a potem wypilem z 4 kieliszki bimbru i z 7 wodki, nic mi nie bylo, poszedlem o 22 spac, wstalem o 23 i poszedlem wymiotowac, ulzylo mi i poszedlem spac, nastepne wymioty byly o 4 rano dzis w poniedzialek i od wtedy nie spie wymioty o 4 nie daly mi ulgi jak te wczesniejsze, potem probowalem wymiotowac i po godzinie z trudami sie udalo... potem jeszcze z 2 razy wymiotowalem. Teraz jest tak ze chce zwymiotowac ale nie moge... jak leze i siedze to chce mi sie bardzo wymiotowac natomiast jak wstaje to przechodzi. Kiedy to przejdzie??? :( P.S. przepraszam za bledy ale z telefonu pisalem... aha i przy pierwszym i 2 wymiotowaniu wypilem sode, dodam ze w czwartek bylem szczepiony na tężca i ze nigdy nie pilem alkocholu przed tym piatkiem obecnie mam 18 lat i 4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Takie objawy raczej świadczą o zatruciu pokarmowym i w przeciągu kilku dni powinno wszystko ustąpić. Proszę nie spożywać alkoholu, zastosować dietę lekko strawną i wszystko powinno wrócić do normy. Jeśli do tego nie dojdzie trzeba zgłosić się bezpośrednio do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zmartwiony

dodam jeszcze ze biorę od tygodnia leki na stan zapalny błony śluzowej żołądka. Woczraj jeszcze czułem ból żołądka i głowy, dzis juz było lepiej więc wziąłem teraz lekarstwa, ale po wzięciu zacząłem czuc cały czas wyraźny zapach alkocholu,,, I nadal kręci mi się w głowie... To normalne??? Wziąłem: -Nolpaza ( tabletki dojelitowe 20mg) -Forlax 100g i na noc wezme jeszcze raz Nolpaza i jeszcze Avilin balsam Gastro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×