Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie gruczołu krokowego i ostre kłucie w brzuchu


Gość arus082

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 14 lat i rok temu zaczęło się zapalenie gruczołu krokowego, silny ból w kroczu, od wwakacji do listopada się z tym gównem męczyłem. Teraz znów od lipca przez miesiąc przyjmowalem jakieś antybiotyki na ten gruczol. Po miesiącu przestałem jest brać bo nic nie pomagało, urolog powiedział mi że nie wie jak zaradzić bo to występuje u dorosłych. Przez to wszystko dostałem silnej depresji. Od około miesiąca 2 razy zdarzyło się niewyobrażalne kłucie w chyba brzuchu bo pod pepkiem i nie moge wtedy chodzić, siedzieć czy cokolwiek innego. Dziś znowu to samo, z tego klujacego bólu o mało nie zemdlałem. Obecnie ciągle boli mnie gruczol krokowy i mam problemy z oddawaniem moczu, w poniedziałek w tym tygodniu urolog przepisał jakiś importowany niemiecki antybiotyk o nazwie Bictrim 480 i na razie bez poprawy. Również zalecił Prostamol Uno i nic... Mam jeszcze nadciśnienie, bialkomocz, torbiele w nerkach, ciężkie zaparcia oraz skolioze. czy te klucia mogą być spowodowane zaparciami lub zapaleniem prostaty? Aha i dodam że ok miesiąca temu miałem kamień na nerkach ale ostatnio na USG nic takiego nie wyszło. Pomóżcie! Co robić? Jakieś badania, lekarzy? Powoli brakuje mi sił... A mam 14 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej kłujące bóle związane są z zapaleniem prosty niż z powodu zaparcia. Skoro to ewidentnie zapalenie prostaty proszę jeszcze raz udać się do urologa jeśli przyjmowane leki nie przynoszą poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×