Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośl na kości piszczelowej


Gość Semper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ok. pół roku temu wyczułem niewielką narośl u góry, z przodu lewej kości piszczelowej, około 2-3 cm poniżej chrząstki. Ból w tej okolicy występował sporadycznie, więc na ogół wiązałem go z jakimś nawet nie zauważonym przeze mnie uderzeniem. Dzisiaj zauważyłem, że narośl znacznie się powiększyła i stała się widoczna pod skórą. Ucisk w tym miejscu wywołuje nieznaczny ból. Jeśli chodzi o wcześniejsze urazy, to nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek doznał w tym miejscu jakiegoś solidnego urazu, ewentualnie niewielkie stłuczenia. Chciałbym wiedzieć, skąd taka narośl mogła się wziąć? Ewentualnie, czy może mieć coś wspólnego ze skręceniem lewego kolana, które co prawda miało miejsce pięć lat temu, ale dopiero około 2 miesięcy temu ustąpiły ograniczenia i bolesności ciągnące się po urazie? Samo skręcenie było dosyć niejasno zdiagnozowane, jakby zlekceważone - jedynie prześwietlenie, bez rezonansu i komentarz *wszystkie więzadła na granicy zerwania*, a bolesność i ograniczenia z niego wynikające ciągnęły się przez pięć lat, pomimo profesjonalnej sportowej rehabilitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×