Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po lewej stronie pod żebrem promieniujący do tyłu


Gość ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co to moze byc ten ból po lewej stronie pod zebrami promieniujacy do tyłu az do kręgosłupa. Mój lekarz rodzinny twierdzi, ze ten ból jest wynikiem złego spozywania pokarmów szczególnie za duzo smazonego i tłustego, ze to od zoładka - ze jest ,,popazony*, ale ja boje sie ze to moze byc cos innego do tej pory brałam HELICID 20 1 XI. Ból ten wspomaga sie gdy wykonuje prace długo na stojaco lub długo chodze, kiedy sie połoze na chwile na lewym boku lub w ogóle jak sie połoze ból znika jestem otyła ok. 105 kg i mam 38 lat. Bardzo mi na tym zalezy czy ufac lekarzowi, czy poprosic o skierowanie do specjalisty. Badan zadnych nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Jeśli ból związany jest ze z patologią w zakresie żołądka (tak mogą sugerować objawy) najlepiej byłoby wykonać gastroskopię. Jednak bóle te mogą także być spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi w zakresie kręgosłupa (jest Pani otyła, ból w pewnych położeniach ciała) dlatego warto byłoby wykonać RTG odcinka piersiowego kręgosłupa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry od paru miesiecy mam problemy z bulem po gornej czesci zeladka pod zebrami od splotu cztery lub piec palcow w lewa strone ten bol jest taki pieczacy tak jak by przechodzil do kregoslupa ale najbardziej boli w miejscu jak by trzy lub cztery palce od srodka zeladka w tamtym roku w maju mialem wyciety polip nieduzy z jelita grubego czy to morze byc powodem mialem robione prawie wszystkie badania endoskopie gastroskopie badanie topografem komputerowym usg tej lewej stronybadanie krwi czy niesa jakies sprawy rakowe badania kalu dotyczyce czustki badanie moczu i usg nerek badanie na prostate i wszystko ok trzy dni temu kontrolna koronorografie i terz ok a boli dalej sa zaparcia i to od dwuch lat 10 dni temu po zaparciach jak mialem to w trakcie wyprurzniania pokazaly sie dosyc durzo kropli krwi czy jestescie mi wstanie panstwo odpowiedziec jaka morze byc przyczyna z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×