Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak czucia w żołędzi penisa


Gość Nieznajomy95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość nietypowy problem. Otóż nie mam czucia w żołędzi penisa. Nie czuję ciepła ani zimna a przy dotyku mam tylko niemiłe, bolesne uczucie. W czasie seksu oralnego nie czuję kompletnie nic, a znowu w trakcie zwykłego seksu lub masturbacji dochodzę bardzo szybko, nawet po kilkunastu sekundach. Czuję dotyk w pozostałej części penisa. Mój penis jest również skrzywiony w lewo. Miałem kilka problemów urologicznych wcześniej. Choruję na kamicę nerkową i żylaki powrózka nasiennego, w dzieciństwie miałem stulejkę. (miałem na nią zabieg) Około roku temu miałem zabieg wydłużania wędzidełka, a kilka lat temu dostałem dość mocno piłką w krocze i została mi od tego mała blizna. Jak miałem około 7 lat i chorowałem na stulejkę to naciągnąłem bardzo napletek żeby go ściągnąć i miałem wtedy uczucie jakby coś strzeliło ale się zerwało. Nie wiem czy to ma związek z moim problemem z brakiem czucia, ale naprawdę nie wiem już co robić. Byłem z tym u kilku urologów, seksuologa i żaden nic konkretnego nie poradził. Tracę już nadzieję w udane życie seksualne. Pomocy. Dodam, że od jakichś 9 lat masturbowałem się bardzo często, nawet kilka razy dziennie, jednak odkąd mam stałą partnerkę (2 lata) robię to dużo rzadziej. Żadnych zmian nie ma. Mam 19 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Taki stan zapewne związany jest z przebytymi wcześniej schorzenia urologicznymi i zabiegami. Być może bezpowrotnie doszło do uszkodzenia drobnych nerwów unerwiających żołądź penisa. Niestety w takim przypadku już nikt i nic Panu nie pomoże i trzeba będzie pogodzić się z tym dyskomfortem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie również odpowiedzieć na to pytanie nie jestem lekarzem ale miałem podobny problem. Musisz zaprzestać masturbacjii aż do stanu kiedy to erekcja będzie następować samoczynnie w nocy. Po za tym znaleść krem który zawiera te witaminy A, B5, C, D i E i nim delikatnie pielęgnować penisa. Czucie nie wróci zbyt szybko, ale współzyjąc z partnerką musicie eksperymentować z różnymi pozycjami tak żeby ciśnienie penisa było zmienne i wytworzyły się nowe wiązki czucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×