Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duży hemoroid


Gość obolała

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem kobieta w wieku 32 lat. Z hemkami miałam już problemy od jakiegoś czasu, ból powracał czasem. Czasem były to małe guzki wielkości ziarnka kawy, raz większy, wtedy ból był tak okropny, że w nocy mąż wiózł mnie do szpitala na izbę przyjęć. W tamtym przypadku pomogły czopki i maść. Teraz jest inaczej. Od 15go października wyszedł mi tak ogromny hemoroid i tak potwornie boli, że nie jestem w stanie do niczego porównać tego cierpienia. Ładuję sobie non stop czopki, smaruję procto glyvenolem, dodatkowo biorę diohespan max w dawce 3x po 2 tabletki. Hemoroid wielkości małej śliwki lub dużego winogrona odrobinkę się zmniejszył, próbowałam wciskać go do środka ale to nie za bardzo skutkuje. Ból, pieczenie, już 2 dni w pracy nie byłam i jestem zwyczajnie przerażona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

To wykrzepiały splot hemoroidalny i najskuteczniejszym sposobem leczenia i pozbycia się bólu z nim związanego będzie wycięcie czyli leczenie operacyjne. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odzew i podpowiedź. Ból jest nie do opisania i towarzyszy mi całą dobę. W poniedziałek lecę do lekarza POZ po skierowanie, o ile dojdę:) bo ból niestety nie odpuszcza, a jego nasilenie mnie po prostu przeraża. Mam jeszcze jedno pytanie do Panam skoro raczył Pan odpowiedzieć... Czym różnią się hemoroidy od zakrzepicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×