Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołądka i pieczenie w klatce piersiowej


Gość kj

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry mam na imie Krzysiek mam 37 lat I od jakiegos czasu odczuwam dolegliwosci w lewej gornej czesci bricks.mysle ze to zoladek .bul wystepuje przy roznych okazjach nawet przy zabawek z dziecmi gdy ktoros z nich przypadkowo uderzy lubsiadzie mi na brzucha , oczywiscie takrze przy smazonym jedzeniu , nadmiernej ilosci czekolady I przy mocnym zdenerwowaniu.oprucz tego nie wiem czy mozna to jakos polaczyc ale odczuwam pieczenie I bol w mostku lub zaraz ponizej niego.bol sie nie nasila przy kaszlu czy przy glebokich wdechach wiec chyba raczej nie ma powiazania z ukladem oddechowym.szczegolnie to drugie mnie martwi bo te pierwsze objawy to chyba napewno choroba wrzodowa.przy ucisku na mostek wystepuje wspomniany bol nie jes on jakis niedowytrzymania ale wyczowalny, ucisk ponizej mostka powoduje uczucie jakby chcial mi sie wymiotowac.pracuje fizycznie ale nie wiem czy to jakos mozna polaczyc z tymi objawami.czesto mam tez uczucie zgagi. Wiem ze to sporo informacji ale bardzo bym prosil o jakies wskazowki .dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

W takim wypadku, aby postawić jednoznaczną diagnozę trzeba by po bezpośrednim badaniu przez lekarza wykonać badania USG jamy brzusznej i gastroskopię. O tym jednak musi zadecydować lekarz badający Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×