Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chirurg operujący przepukliny pachwinowe z okolic Radomia


Gość shanahan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czeka mnie operacja przepukliny czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego chirurga w Radomiu lub najbliższej okolicy (np.Pionki,Kozienice,Iłża itd.). Nie interesuje mnie czy jest miły tylko czy to fachowiec, może ktoś miał operacje i podzieli się wrażeniami. Napiszcie też proszę gdzie przyjmuje. Bardzo się stresuje i chciałbym trafić w dobre ręce. Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! mnie operował dr Gawroński młodychirurg nie pamiętam imienia operacja była w szpitalu na ul.Tohtermana (stary szpital).Bez zbędnych formalności i wymyślnych utrudnień, rzeczowo i sumiennie jak za GIERKA. kilka dni i po robocie.operacja marzenie 4 lata i jakby nic nie było.mam tylko jeden żal. Miałem przepuklinę pachwinową dwustronną Zoperowano tylko prawą stronę,była zdecydowanie bardziej dorodna.Myślę,że zadecydowały o tym względy ekonomiczne,jakkolwiek przed operacją poinformowano mnie o tym.Moim zdaniem szpital to nie fabryka,powinno się leczyć wszystko co jest do wyleczenia .Państwo jest od tego aby to zapewnić. nikt mnie nie pyta czy chcę płacić podatki i zus-y, sami zabierają i jeszcze grożą karami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×