Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przyrośnięte jądro do moszny po operacji wodniaka jądra


Gość Limak 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Po operacji żylaków powrózka nasiennego po upływie około pół roku zaczął mi się robić wodniak jądra lewego. Lekarz mówił, żeby poczekać bo jest możliwość, że się wchłonie lub jeszcze powiększy. Jestem miesiąc czasu po operacji wodnika jądra lewego. Prawie wszystko jest w porządku, ładnie się goi jądro nie boli wcale, ale jest jeszcze trochę powiększone. Wracam powoli do normalnego trybu życia. Ale niestety jest jedna negatywna kwestia, a mianowicie wydaje mi się, że jądro przyrosło do moszny w miejscu, w którym było robione cięcie. I moje pytanie brzmi co w takiej sytuacji można zrobić? Jakie są możliwości działań.?Wybieram się w najbliższym czasie do lekarza, ale od razu chciałbym się czegoś dowiedzieć bo bardzo się martwię. Bardzo proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Nawet jeśli jądro zrosło się z blizną pooperacyjną to raczej tylko kwestia estetyczna, a nie zdrowotna. Proszę w tej sprawie rozmawiać bezpośrednio z urologiem prowadzącym. Jeśli ten zrost rzeczywiście istnieje i stwarza Panu problem jedynie zabiegowe usunięcie tego zrostu może ten stan zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×