Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Artroskopia kolana i powrót objawów sprzed operacji


Gość Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałam robioną artroskopie kolana w listopadzie 2013r Rozpoznanie to przyparcie boczne rzepki, fałd przyśrodkowy kolana. Wyszła mi również chondromalacja 1 stopnia rzepki. Przez jakiś czas było wszystko dobrze a teraz znowu mnie boli kolano więc poszłam do lekarza który mnie prowadził prawie od początku, dostałam zastrzyki (galaretkę) w kolano min. GO-ON. Niestety nie wiele mi to pomogło kolano boli mnie w miejscach cięć. Czyli zaczyna być jak przed operacją, a nawet chyba jest już gorzej. Nie wiem co mam teraz robić dostałam też tabletki przeciwbólowe ale to nie wyleczy mi kolana. Już nie wiem czy to jest wina lekarza czy z kolanem jest tak źle. Niestety nie mam czasu teraz chodzić po lekarzach dlatego zwracam się do was o rade. Zastanawiam się dlaczego tak szybko się pogorszyło czy to jest normalne? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Trzeba ponownie skonsultować się z lekarzem ortopedą prowadzącym. Nie ma innego wyjścia. A leki przeciwbólowe zazwyczaj mają też działanie przeciwzapalne, więc pomagają bezpośrednio w przypadku stanów zapalnych w zakresie np. stawu kolanowego. Proszę przyjmować leki i skonsultować się ponownie z ortopedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam wrażenie że lekarz już sam nie wie co się dzieje. Nie chce już zastrzyków w kolano bo po nich było jeszcze gorzej. Tabletki które brałam pomagały tylko w czasie ich brania. A artroskopia nie wiele dała. Chyba że trzeba dalej robic USG i zobaczyć czy ten fałd odrósł tylko czy to jest możliwe tak szybko? Przecież nie mogę mieć co roku artroskopii kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×