Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak pełnej sprawności w prawej ręce ponad 2 lata po urazie


Gość darunia1990l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darunia1990l

Sytuacja wygląda tak: w 2012 roku skręciłam rękę ...po 3 dniach okazało się że jest jednak pęknięcie i zamiast szyny założyli mi gips. przez około rok byłam na zwolnieniu bo ręka puchła i często drżała,trzymane przedmioty często mi wypadały z rąk gdyż ta się otwierała sama . dostawałam coraz to nowe skierowania na rehabilitację ale ona nic nie dawała . wkońcu zostałam wysłana na badanie nerwów-ogólnie wyszło dobrze według lekarza tyle że p[o tym badaniu ręka okropnie spuchła ale dalej dostałam rehabilitacje i koniec badan-lekarz stwierdził -tak już bedzie genetyczne ma to Pani znalazłam drugiego lekarz-skierowania na przeswietlenia rezonans nadgarstka i nic dalej niby oki drugi lekarz stwierdził że to genetyczne i tak zostanie ale ja juz nie mam sił mam 24 lata i nie sprawna reke troche podzwigam i spuchnie boli niemiłosiernie piecze też czasami,nie mogę nawet jajek ubić czy czegokolwiek wymieszać bo ciągnie aż od łokcia do nadgarstka i boli . proszę mi poradzić jakie jeszcze badania mogę zrobic i co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×