Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szmeranie w odbycie


Gość Vixala

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok. 2 tyg czuję dziwne szmeranie w odbycie jakby coś tam było, ruszało się. Raz jest szmeranie, a raz czuje jakby gromadziła się tam jakaś wydzielina i wtedy jak stanę w większym rozkroku czuję takie *rozklejanie*. Mam w domu młodsze rodzeństwo (5lat) i dlatego też myślałam, że jest to zarażenie owsikami co jest prawdopodobne. Zażyłam pyrantelum w zawiesinie i jutro jest dzień w którym wezmę drugą dawkę. Po 1 dawce te szmeranie minęło, ale nie od razu tylko po ok. 3-4 dniach, ale mimo wszystko czułam jakieś zmiany w odbycie. I teraz od dwóch dni to znowu wróciło, znowu czuję takie szmeranie. Jest one obecne w ciągu dnia jak i przy zasypianiu.. Przyjrzałam się oddawanym kałom i nie zauważyłam żadnych nicieni. Również na papierze ich nie ma, na majtkach, po prostu nigdy ich nie widziałam. Nigdy przedtem również nie miałam owsików. Zastanawiam się co to może być, bardzo mnie to nie pokoi. Mam 20 lat, wagę prawidłową dlatego mało prawdopodobne aby były to też problemy z hemoroidami. Proszę o poradę co robić, to szmeranie źle działa na moje zdrowie psychiczne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×