Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból na czubku miednicy


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukalam watku o bolu biodra i byl, ale nie odnalazlam odpowiedzi na swoj problem. Duzo bylo mowy o bolu stawu biodrowego, a ja mam taki dziwny bol, ktory wprost nie pozwala mi chodzic ze dwa dni, chociaz odczulam go po raz pierwszy jakies dwa m-ce temu. Myslalam, ze moze zle sie przespalam, w jakiejs krzywej pozycji, ale bol narosl przez dwa miesiace, a od dwoch dni kustykam. Mam 40 lat to chyba jeszcze nie pora na jakies zwyrodnienia? Jestem szczupla, waze 55kg przy 174cm wzrostu, staram sie zdrowo jesc i byc aktywna. Bol jest bardzo dziwny bo boli mnie po prawej stronie na czubku miednicy, nie w stawie, dotykam tego miejsca i boli, to chyba troche dziwne, ze utrzymuje sie przez 2 m-ce, a dzis nie moglam dojsc do autobusu. Strasznie boje sie, ze to jakas choroba, wzielam dzis pare srodkow przeciwbolowych, ale wciaz boli. Dodam, ze jak siedze, to nie boli. Co to moze byc taki dziwny bol na czubku miednicy? Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Ból może być związany z patologią w zakresie dolnego odcinka kręgosłupa czyli odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Radzę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. Być może konieczne okaże się wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa celem pogłębienia diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×