Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy węzłów chłonnych szyi


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu borykam się z bólem pod szczęką w okolicy węzła szyjnego, ale od początku. Kiedyś stomatolog wyrywał mi 8 i tak mnie bolało jakby razem z zębem ciągnął węzeł chłonny(podobno jakies tam zapalenie) Czasami jest tak że ból jest od pocżatku szczęki po prawej strony tak jakby do węzła chłonnego. Byłem z tym u stomatologa bo myślałem, że boli mnie to od zęba, ale miałem dość głęboko wiercone, a ból nie ustępował. Stomatolog stwierdził że to nie od zębów i nic nieczuje pod palcami. Zrobiłem więc zdjęcie panoramiczne szczęki i pojechałem do chirurga, który stwierdził, że może to być od zębów( bo nie mam wszystkich poleczonych, ale napewno nie od tych co pod nimi mnie boli) więc poszedłem do laryngologa, który stwierdził, że nic nie czuje zeby było nie tak, poszedłem zrobiłem węzły chłonne USG, lekarz który przeprowadzał, powiedział, że wszystko wporządku, więc co tereaz mam zrobić gdzie iść. Jeszcze jedno mam prawą stronę szczęki wybitą używam wkładkę na zęby na noc, Czuje jak mnie boli i wydaje mi się że jak złącze dwa palce i złapię szyje to czuje jakby zgrubienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Jeśli w zakresie jamy ustnej, laryngologicznie oraz w zakresie USG szyi wszystko jest w porządku to radziłbym z tym bólem jeszcze udać się na konsultację do neurologa. Może ten ból np. ma jakiś związek z patologią w zakresie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×