Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców i ciężkie oddychanie


Gość Żaneta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie doktorze,bardzo potrzebuje pomocy bo tak naprawde tylko się męczę.Nawet niewiem kiedy to się stało ,co to jest i dlaczego tak mnie to męczy.Z natury jestem osobą nerwową ale nie do takiego cięzkiego stopnia .Strasznie bolą mnie plecy w szczególnościpo stronie lewej ,podczas głębszego oddechu kłuje mnie w żebrach po lewwj stronie ,cięzko mi jest złapać powietrza,boję się że jak go dobrze nie złapie to jestem niedotleniona,mam takie uczucie niedotlenienia.Robiłam sobie krew która jest ok,ekg jak zwykle standartowo ok,gazometria ok.Na szpitalu w lipcu robiłam rtg klatki piersiowej iok.Kardiolog wykonał mi echo serca i okazało się że mam niedomykalność zastawki militarnej w stopniu umiarkowanym i lekkie zwężenie tętnicy koło serca ale powiedział mi że moje dusznośći są spowodowane zwyrodnieniami,ja zaczęłam się bardzo denerwować gdyż ja już nie wiem od czego te duszności są,rtg klatki był ok.,pięć lat temu miałam zapalenie żołądka ,przeżyłam wtedy jakiś stres.Kardiolog powiedział że z tym sercem to mogło być od urodzenia.ja czuje taki straszny ciężar w żołądku i podrażnienie przełyku,podczas dotykania boli mnie w dołku .Lekarz rodzinny przepisał mi Halides 40,biorę go 5 dni,narazie nie widzę poprawy,a plecy to jest u mnie tragedia .Przez to wszystko to nabawię się jakieś depresji,bo jak opowiadam lekarzowi o moich dolegliwościach to zawsze jest diagnoza bez żadnych badań ,to nerwica.Tylko ja odczuwam to troche inaczej.Mam skierowanie na gastroskopie.proszę o pomoc bo ja chcę żyć.Czy takie objawy mogą wskazywać na przepuklinę żołądka lub zwężenie przełyku,dodam że mam kołatanie serca jak dużo zjem i jak leże na wznak to jest mi duszno,czy takie objawy mogą być od serca i co dalej z tym robić,czy takie objawy to tylko nerwica?ja nie mogę brać blokerów na serce gdyż ciśnienie mam niskie bo czasem 90/60 a puls 80.a kardiolog ze szpitala przepisał mi na obniżenie ciśnienia Nedal.Ja nie wiem już poprostu nic ,najlepiej przepisać uspakajające i do domu.A ja naprawdę szukam pomocy.A może to są sprawy zwyrodnieniowe.?Dodam że mam chrypę której nie mogę się pozbyć.Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×