Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to jest złamanie kostki bocznej stawu skokowego?


Gość KamilR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i uwielbiam sport a głównie piłkę nożną. Niestety ostatnio przytrafił mi się mały wypadek...a konkretnie to źle stanałem grając w piłke,kostka wygiela się w przód i coś strzeliło. Od razu wyszła opuchlizna.Początkowy ból był naprawdę silny,ale myśląc ze nic mi nie jest poszedłem dalej grać. Po chwili zszedłem z boiska i wróciłem do domu bo nie dałem rady. Ok.21 byłem na prześwietleniu i bardzo miły lekarz na pogotowu powiedział,że jest to podejrzenie złamania kostki bocznej stawu skokowego. Jako,że gram w piłkę byłby to uraz dla mnie bardzo zly.Tylko problem w tym,że to stało się wczoraj i bardzo się martwie o to czy jest złamana czy nie i właśnie dlatego zwracam się z pytaniem: czy mam złamaną kostkę boczną stawu skokowego? Mogę wysłać zdjęcia rtg stopy. Proszę o szybką odpowiedź bo strasznie się martwie! Aktualnie chodzę w szynie,byłem u chirurga ktory tylko popatrzył i powiedział że bez zdjęcia rtg nic nie zrobi. Termin wizyty mam umówiony na przyszły wtorek. Tak się składa,że mój sąsiad miał złamaną kostkę boczną stawu skokowego i nie mógł nawet stanąć na stopie a ja jeszcze chodziłem :) Proszę o szybką odpowiedź panie doktorze! Zdjęcia chętnie wyślę na mail/pw. Dodam,że opuchlizna troche zeszła od wczorajszego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×