Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Blokowanie się napletka po operacji stulejki


Gość max234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dokładnie 2 tygodnie temu miałem zabieg usunięcia stulejki. Została usunięta tylko część napletka. Wszystko ładnie się goi, jednak mam problem ponieważ podczas wzwodu napletek schodzi spokojnie z żołędzia, natomiast ciężko mu jest się wywrócić na druga stronę gdy już zejdzie z żołędzia i podczas pełnego wzwodu nie da się go wrócić spowrotem. Czy jest to normalne, po takim czasie po zabiegu? Mam wrażenie że opuchlizna zniknęła całkowicie. Czy powinienem to jakoś rozciągać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie. Będę bardzo wdzięczy za wszelkie odpowiedzi. Niedawno, jakoś 2 tygodnie temu, miałem zabieg usunięcia stulejki. Na szczęście udało się usunąć tylko cześć napletka. Wszystko ładnie się goi i z ranami raczej nie ma problemu. Opuchlizna też już zeszła. Ale jest pewnien problem, ponieważ w pełnym wzwodzie, napletek lekko napina się na końcu żołędzia, schodzi z niego i zostaje w rowku zażołędnym, i nie chce się ruszyć ani do przodu ani do tyłu. Dopiero jak wzwód zmaleje, to mogę nim manipulować. Czy to oznacza, że zabieg się nie powiódł i będe musiał mieć kolejny? Czy może jest to normalne, po takim czasie? Czy na przykład tego typu ściski da się rozciągnąć, ćwicząć i stosując odpowiednie maści? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×