Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bole w Oklolicy Ledzwiowej i nerki


Gość Mlodygniewn24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mlodygniewn24

Witam panistwa mam na imie Marcin I mam 32 lata . W obecnym momencie zamieszkuje w Holandii . Nicale 2 lata temu za chorowalem na kaminice nerkowa . Lekarze potwierdzili obecnosc kamienia w nerce gdy , silne bole z lewej strony nerki jak I odawana krew w moczu byla tego dowodem . Bylem leczony przez ponad 6 mies. dostaja Tabletki na rozkruszenie kamienia oraz Czopki przeciw bolowe , puzniej kamien zostal rozbijany poprzez ultra dzwienki , przez pewien czas po zakonczeniu leczenia odczowalem nadal resztki kamienia w nerce I jak rowniez wendrujacy do cefki moczowej . Po jakis 2 miesc. Wszystko ustalo bol w odawanym moczu , nawed przyszla mi ochota ne sex . 01-08-2014 , Od tego dnia mam spowrotem nie pokujace objawy zas pokazuja sie bole w okolicy ledzwiowo-krzyzowej I jest to bol ktory potrafi trwac nawed do nocy kiedy zasypiam , jezeli chodzi o mocz jest koloru ( Przewaznie przezroczystego ) choc czasem potrafi byc mocno zloty I nieco o dziwnym zapachu . Od czasu do czasu mam wrazenia ze przez mojego penisa wydostaja sie dziwne zeczy . Czuje cos jak by wychodzilo o ostrich krawedziach , przy okazji jest dziwny bol ( niewiecej mozna go okreslic na klucie iglami ) . Staram sie trzymac Didete ale nie wiem dokaldnie jaka stosowac w Holandii odalem kamien do badania choc do dnia dzisjeszego nie dostalem zadnej odpowiedzi co to byl za kamieni I co wolno mi jesc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mocz ma dziwny zapach, przeprowadź poranne badanie na zawartość cukru we krwi, oraz krzywą cukrowa, moz eto być poczatek cukrzycy. Natomiast pieczenie przy oddawaniu moczu, to obecność piasku. Sprawdzź badanie moczu na obecność biała, erytrocytów i wartość GFR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×