Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drgawki na głowie i obojczyku


Gość markar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam drgawki na glowie i przy lewym obojczyku, na glowie i twazy, bardziej przypomina to tiki, sa doslownie na calej glowie i twazy i sa nie regularne, czasem mnie budza rano, czasem sa w dzien, przychodza nagle i nagle odchodza a czasem pol dnia ich nie mam wcale, dretwieje mi prawa reka wlasciwie dłon i zadziej stopa tez prawa. Bywa tez ze mam oczycie tak jak by porazenia ciala ( glowi i szyji) jak by narastalo uczucie odlatywania i wydaje mi sie ze moge zaraz stracic przytomnosc lub umrzec to uczucie trwa do kliku senund i pojawia sie wtedy lek czasem silny lek ze az zaczynam sie trzasc i zaraz mysle zeby jechac na pogotowie lub dzwionic po karetke. Bylem diagnozowany kardiologicznie i wszystko jest ok z sercem, na zdjeciu rtg kregoslupa sa zmiany osteofity w odcinku szyjnym, kark mam ciagle zesztywnialy i obolaly od wielu lat, Usg jamy brzusznej jest ok. Jakie badania moge jeszcze wykonac? Za jakis czas mam wyzyte u neurologa i chcialbym miec juz jakies badania zrobione. jakie moge wykonac badania zeby juz miec co pokazac lekarzowi zeby to wszystko przyspieszyc? dodam ze mam te dolegliowsci od poczatku roku i juz jestem tym zalamany popadam w depresje, stracilem chec do wszystkiego i dlatego cjhce to wszystko jak najszybciej wyjasnic. ostatnio bardzo szybko sie denerwuje* Prosze o pomoc i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

O wszystkich badaniach zadecyduje neurolog po bezpośrednim badaniu. Proszę poczekać na jego opinię. Jeśli zaleci jakieś badania będą zapewne specjalistyczne na które tylko on może wydać skierowanie np. TK głowy, EEG, NMR odcinka szyjnego kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×