Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czas oczekiwania na operację tarczycy w Jaworznie


Gość szpilka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam skierowanie do szpitala na operacje tarczycy,ciągle brakuje mi czasu by iść do szpitala i dowiedzieć się jak długo sie czeka ? zapisać na termin itd. Czy mogę wybrać sobie lekarza jakiego chcę by mnie operował ?? Jak długi jest czas oczekiwania na zabieg w szpitalu w Jaworznie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Czy mogę wybrać sobie lekarza jakiego chcę by mnie operował ?? - Tak, zawsze o to można poprosić wskazanego chirurga. Jak długi jest czas oczekiwania na zabieg w szpitalu w Jaworznie ?? - Około 1 miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD... Jaworzno - zabieg tarczyca Witam Na jesieni poprosiłam koleżanke która pracuje w szpitalu by podeszła i ustaliła mi termin zabiegu,poszła ,ustaliła jednak zaraz po tym zadzwoniła do mnie i okazało sie że to za 3 tyg a ja dokładnie w tym czasie miałam sprawe spadkową w sądzie,a potem było Boże Narodzenie ,więc wstrzymałam się z ustalaniem terminu.Po Nowym Roku dałam jej ponownie moje skierowanie i poprosiłam o ustalenie terminu,data nie ważna,niestety okazało się że muszę iść osobiście do ordynatora ustalić termin. Ja nie mam czasu biec o świcie na drugi koniec miasta by stać w kolejce do Pana ordynatora ustalić termin. Jakieś nieporozumienie to jest chyba ?? Miałam w Katowicach zabieg na żylaki i wszystko załatwiłam emailem i telefonem,pojechałam dopiero na badania przed zabiegiem. Prosze o informacje czy tak jest faktycznie i jak to wyglada ( ustalenie terminu ) niedługo minie mi termin ważności skierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×