Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna i powierzchowne ranki na pensie


Gość NO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku lat borykam się z *zmianami* na żołędzi, lecz nigdy nie były one na tyle poważne abym przemógł się i udał z tym problemem do urologa. Zaczęło się od drobnych pojedynczych ranek z białawymi otoczkami. Muszę dodać ,że problem ustępował nawet na kilka mięsięcy , jakieś trzy lata temu ataki infekcyjne stawały sie trochę mocniejsze, punktów zaczerwienionych było kilka niekoniecznie z białą otoczką, występował świąd , wyglądało to jak gdyby zdzierały się małe płaty naskórka dodam że były fazy nasilenia i niemal całkowitego ustępowania na tydzień bądź dwa , od kilku miesięcy sytuacja nieco się pogorszyła bolesnym było zdejmowanie napletka dodatkowo pojawiły się dwa spuchniętę punkty symetrycznie rozmieszczone oddalone od ujścia cewki o jakieś 6-7 mm , obecnie sytuacja nieco się poprawiła zaczerwienienia niemalże ustąpiły pozostałe dwa spuchniętę punkty. Od pewnego czasu zacząłem czytywać na temat schorzeń i jestem prawie pewny że mam zbyt krótkie wędzidełko, napletek podczas wzwodu nie zachodzi dalej aniżeli rowek zażołedny, jest bardzo napięty, na dodatek spostrzegłem że ostatnio podczas spoczynku koniec członka jest zimny, niekiedy przy ściąganiu napletka czuć rybi zapach, dodatkowo żołądź zawsze był nadwrażliwy, odczuwam lekki ból przy dotyku. Mam 19 lat i nie odbywałem stosunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Takie objawy mogą sugerować nawracające zakażenia grzybicze i raczej w tym kierunku trzeba będzie Pana leczyć. Wszystko co do stanu Pana penisa oraz czy występuje u Pana zbyt krótkie wędzidełko napletka wytłumaczy urolog po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×