Współżycie przy za krótkim wędzidełku

u?ytkownik
henio

Witam... Mam 16lat i mam problem z moim penisem :( Obawiam się że mam za krótkie wędzidełko. Gdy penis jest w spoczynku napletek zssuwa się do końca lecz gdy jest w zwodzie nie. Gdy próbuje naciągnąc go do końca czuje ucisk w miejscu łączenia się żołędzia z napletkiem.

ZDJĘCIA:
http://img2.vpx.pl/up/20090225/sp_a0088.jpg - penis bez naciągania
http://img2.vpx.pl/up/20090225/sp_a0086.jpg - penis z naciąganiem
http://img2.vpx.pl/up/20090225/sp_a0090.jpg - wędzidełko

Chce współżyć z dziewczyną lecz obawiam się że coś się może stać :( Proszę powiedzięć czy to napewno to krótkie wędzidełko, czy mogę spróbować współżyć, jak to leczyć lub gdzie się udać i jakie koszty związku z operacją ? Wstydze się spytać rodziców...

Proszę o pomoc...

Reklama
u?ytkownik
stapler

Na zdjęciach raczej nie widać nic niepokojącego. Jeśli jednak będziesz w czasie stosunku miał problemy zgłoś się do urologa. Musisz z rodzicem lub rodzicami, gdyż jesteś niepełnoletni.

u?ytkownik
Paweł

Mam 22 lata i problem z penisem. W spoczynku napletek schodzi bez problemu, natomiast w czasie wzwodu da się ściągnąć tylko do połowy i gdy chce ściągać dalej to czuje szarpnięcie wędzidełka. Czy to możliwe, że za to odpowiedzialne jest tylko krótkie wędzidełko?

u?ytkownik
Marcin

Mam pytanie ile by kosztowało skrócenie wędzidełka ?? I czy jest to ból ?

u?ytkownik
Darek

Witam:) Obawiam sie ze mam za krotkie wedzidelko ale nie jestem pewien... gdy penis nie jest we wzwodzie i sciagam skore to zoladz sie odchyla w dol ale skora schodzi elegancko. Podczas wzwodu natomiast wydaje mi sie ze powinna bardziej schodzic... Co prawda z zoledzi calkowicie schodzi ale zaraz po zejsciu z niej dalej nie moge zsunac... A jesli mam za krotkie to bardzo bedzie mi to przeszkadzac podczas stosunku czy da sie z tym zyc???

u?ytkownik
Michał

Mam 15 lat i bardzo się obawiam że będe musiał iść do hirurga ponieważ kiedy mój penis jest w spoczynku ściągam skórę bez prolemu przy wzwodzie tez ale kiedy chcę ściągnąć niżej to więzidełko pociąga za sobą żołędzia. Co mam zrobić ?

u?ytkownik
Jacek

Http://img25.imageshack.us/i/zdjcie0059j.jpg/

Na zdjęciu penis jest w pełnym wzwodzie.
Czy jeśli podczas dalszego odciągania napletka czuje ból,oznacza to krótkie wędzidełko ?

u?ytkownik
mateusz

Ze zdjęcia wydaje się że nie, jednak dokładnej odpowiedzi można udzielić jedynie w gabinecie. ważniejsza jest spodnia strona penisa.

u?ytkownik
Piotrek

Proszę o nie usuwanie pytania,ewentualnie pojutrze.

Napletek we wzwodzie odciągam do około pół centymetra pod żołądź,może trochę dalej bez żadnego problemu. Cewka wtedy jest bardzo delikatnie ciągnięta do przodu,jest to praktycznie nie zauważalne. I wychodzę z pytaniem czy tak powinno funkcjonować wędzidełko,czy muszę odciągać napletek niżej?

u?ytkownik
Filip

Mam dosyć powszechny problem, mianowicie zbyt krótkie wędzidełko. Dostrzegłem to ponad rok temu i czytałem, że należy jak najszybciej skierować się do lekarza. Wiem o tym i mam taki zamiar, jednak wstydzę się o tym powiedzieć rodzicom. Jak najlepiej, bezwstydnie ich o tym poinformować?
dziękuję za odpowiedź

u?ytkownik
Filip

Witam

Mam 14 lat i chciałbym,aby ktoś ocenił mojego penisa. Czy na zdjęciach widać coś niepokojącego ? Niżej potrafie odciągnąć napletek,ale wędzidełko jest wtedy napięte.

http://img37.imageshack.us/gal.php?g=zdjcie0062w.jpg

u?ytkownik
Kamil

Moim zdaniem to krótkie wędzidełko, możesz zdecydować się na wydłużenie wędzidełka lub opcjonalnie obrzezanie jeśli wolisz. Sam miałem ten defekt w twoim wieku i byłem obrzezany. Teraz sądze, że to świetna decyzja. Oprócz zlikwidowania problemu wędzidełka obrzezanie pomaga również w utrzymaniu lepszej higieny i dobrze wygląda, choć to kwestia gustu. Ja zdecydowanie polecam obrzezanie w każdym razie. Pozdrawiam

u?ytkownik
Filip

Czemu uważasz,że to krótkie wędzidełko? Gdy nawilżam penisa i symuluje ruchy jak podczas stosunku to nic nie boli.

u?ytkownik
Michał

Jeśli potrafię odsłonić żołądź w stanie wzwodu i nic nie ciągnie to wszystko jest w porządku i nie powinienem się martwić o swoje wędzidełko? Martwie się,że napletek podczas stosunku będzie chciał zejść niżej,a ja dalej odciągnąć nie mogę.

u?ytkownik
Michał

Moge ściągać napletek za żołądź ale gdy puszcze skórka leciutko wchodzi na żołądź. a jak już chce dość dalej naciągnąć skórke to to, co łączy skórke z żołędziem tak jakby blokuje, jest za krótke. Gdzie jest problem ? A Może z wiekiem to sie poprawi ? Mam dopiero 15 lat