Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel oponowa w ciąży a poród naturalny


Gość ewelisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelisienka

Witam jestem w 7 miesiacu ciazu mam torbiel oponowa w odcinku S2-S3 o wymiarach 27*11 mm czy ja moge rodzic naturalnie mam ciagle bole kregoslupa nasilaja sie w nocy boje sie czy o porodzie naturalnym bede mogla funkcjonowac normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej w tym względzie nie ma przeciwwskazań co do porodu drogami naturalnymi. Jednak bezpośrednio w tej sprawie musi wypowiedzieć się ginekolog prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelisienka

przed zajsciem w ciaze mialam problemy z kregoslupem przez 2 miesiace meczylam sie z rwa kulszowa w kregoslupie piersiowym mam pzrepukline krazka miedzykregowego trafilam na rezonans ktory przypadkiem wykryl wlasnie ta torbiel powiem szczerze ze za bardzo nie mam informacji co to za torbiel jak ja leczyc i skad sie u mnie wziela wiem tylko od lekarza ze sie nie operuje i zze do tych moich boli kregoslupa musze sie przyzwyczaic mam wrazenie ze nie jesstem traktowana powaznie przez mojego lekarza neurologa jestem za mloda zeby tak narzekac na bol plecow boje sie jednak czy ta torbiel moze peknac podczas porodu czy bede w stanie utrzymac mocz jestem bezradna mowia mi ze to nic takiego ale mimo wszystko kaza co roku sprawdzac czy sie taka torbiel nie powieksza marwie sie bo chce urodzic naturalnie tylko zebym pozniej mogla funkcjonowac normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×