Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po ściągnięciu szwów po złamanie stawu skokowego


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,3 tygodnie temu złamałam nogę w stawie skokowym, przeszłam operacje repozycji stawu i zespolenie kości śrubami i gwoździami Rusha. Parę dni temu ściągnięto szwy i założono gips syntetyczny.Minęło 3 tygodnie a mnie strasznie boli ta noga, po ściągnięciu szwów jeszcze bardziej niż przed, cały czas mi drętwiej i mam uczucie mrowienia w tej nodze.Jestem cały czas na Ketonalu ale to już mi nie pomaga, mówiłam o tym lekarzowi który mi sciągał szwy ale on stwierdził że wszystko się ładnie goi i takie są objawy.Moje pytanie brzmi: czy ból w nodze jest normalnym objawem i ile mniej więcej może trwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zlamaniu stawu skokowego (wieloodlamowego)2tyg mialem wyciete z zycia,bol straszny w szpitalu morfine mi podawali.Teraz jestem rok o zlamania i dalem pobolewa czesto kuleje i wogole jest dramat!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze ponad miesiąc do ściągnięcia gipsu i walczę z bólem nogi, najgorsze są noce.nie wiem czy to normalne, lekarze nie kazali mi obciążać tej nogi, więc jestem ograniczona ruchowo, jak wstanę i poruszam się o kulach to mi bardzo drętwiej noga i robią się sine palce.Ile trwa po ściągnięciu gipsu rehabilitacja tego stawu skokowego, wiem że to jest sprawa indywidualna ale zawsze podobne przypadki mogą przybliżyć mi temat.Pozdrawiam wszystkich połamańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sine palce to normalne,tez tak mialem.Ja sie okolo 6miesiecy rehabilitowalem intensywnie,teraz czasem pocwicze ogolnie jest ciezko zawsze rano kuleje,dla mnie to jest dramat wczesniej biegalem a teraz 1km i mam dosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×