Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miękki guzek pomiędzy jądrami


Gość Artiglio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artiglio

Witam, mam 17 lat i kilka miesięcy temu zauważyłem pod prąciem, pomiędzy jądrami niewielką wypukłość. Nie odczuwałem bólu, a w dotyku była miękka. Na początku myślałem ,że jest to może napięta żyła, a w internecie przeczytałem ,że może to być spowodowane zatkaniem się kanalików potowych czy coś w tym rodzaju. Zapomniałem o tym na pewien czas i dopiero niedawno odkryłem ,że ta wypukłość jest większa i po dokładniejszym sprawdzeniu bardziej zaczęła mi przypominać narośl. jest to bardziej osadzone przy podstawie prącia lecz wciąż jest równie miękka i nie boli, zdarzyło się tylko ,że czasem przy stosunku przy większym wysiłku gdy za bardzo ucisnąłem jądra, poczułem niewielki dyskomfort lecz szybko minął. Ogólnie jest to wyczuwalne lecz widoczne tylko wtedy gdy skóra przestaje być napięta i widać go dobrze. Mogę dodać ,że narośl się zmniejsza gdy nie uprawiam seksu i nie wpływam w żaden inny sposób na penisa ( masturbacja, wysiłek itp. ) Od roku jestem w ciągłym stresie, mam nerwicę, przez 2 lata paliłem ale nie nałogowo, seks uprawiałem rzadko ( 1-2 stosunki na miesiąc ) ,a ostatnimi czasy zdarzyło mi się częściej samo zaspokajać. Myślę ,że to też w jakiś sposób może mieć wpływ. Boję się trochę więc jeżeli mógłby ktoś chociaż zasugerować czego się spodziewać to będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Myślę, że to nic niepokojącego. Niestety na podstawie Pana opisu trudno mi cokolwiek więcej napisać na temat tej zmiany bez bezpośredniego badania. Jeśli zmiana będzie się powiększała lub dawała dolegliwości trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×