Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie najądrza? ból jąder


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry! Mam 22 lata, od kilku tygodni odczuwał lekki ból w prawym jądrze.. bólu nie odczuwam cały czas jest on okresowy ale nawet gdy nie boli odczuwam ze coś jest nie tak (dyskomfort). Poszedłem wiec do lekarza. Zrobiono mi usg moszny. Lekarz który robił usg stwierdził iż prawe najądrze jest powiekszone i jest to najprawdopodobniej zapalenie. Oprócz tego stwierdził iż powiększone są węzły chłonne. Następnie udałem sie do urologa który przepisał mi antybiotyk. Brałem go przez tydzień i nic mi nie pomógł. Po tym tygodniu poszedłem do kontroli. Urolog stwierdził iż jest to najprawdopodobniej zapalenie przyczepek(mam małą gulke) i najądrza i przepisał mi kolejny antybiotyk i skierował na kolejne usg moszny. Najgorsze jest to ze od ostatniej wizyty zaczeło mnie bolec lewe jądro które mnie boli mocniej niz prawe. Warto powiedziec ze robiłem badanie krwii na nowotwór i wyniki są dobre. Martwie sie i nie wiem co to moze byc. A jeśli to zapalenie najądrza to cyz cieżko sie to leczy i co może byc przyczyną takiego zapalenia? Z góry dziekuje za odp. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Dolegliwosći zwykle ustępują po dłuższym czasie. Czasami nawet po zakoczeniu antybiotykoterapii. W razie utrzymywania dolegliwości trzeba będzie ponownie zgłosić się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×